Vodní 11, 796 01 Prostějov
+420 704 277 477
info@safetylock.cz

Zabezpečení domů, bytů..

Created with Sketch.

Jsme autorizovaný partner pro prodej a instalace zabezpečovacích systémů, zámků FAB, YALE, WinkHaus, navrhujeme a instalujeme tyto systémy:

Zabezpečení, monitorování a kontrola vašeho domova prostřednictvím řady inteligentních zařízení od Yale (FAB Česká republika). Ať už se jedná o inteligentní dveřní zámky, inteligentní alarmy nebo digitální dveřní zobrazovací zařízení, vždy se můžete spolehnout, že produkty Yale Smart Living vám umožní převzít kontrolu nad zabezpečením vaší domácnosti.

  • Inteligentní alarmy jsou součástí systému Yale Smart Living, který ochrání Vaši domácnost. Tyto systémy mají lokalizaci a certifikaci pro instalaci v ČR s jasnou zárukou a supportem českého zastoupení nadnárodní společnosti  ASSA ABLOY.  Nestane se Vám že budete za nějaký ten rok rozšířit svůj alarmový systém a potřebná čidla již nebudou na trhu, tak jak je to běžné u jiných konkurenčních řešení. Zázemí nadnárodní společnosti s tradicí zabezpečovací techniky je v dnešní rychlé IT době klíčové pro bezpečnostní a modernizační aktualizace, tak aby Váš chytrý alarm byl vždy bezpečný a uživatelsky jednoduchý a přitom maximalné účinný.
  • Yale ENTR je řešení pro Váš domov. Zamykejte pohodlně i bez klíčů. Odemykejte dům či byt Vaším smartphonem, ale přitom kdykoliv i klíčem v nejvyšší bezpečností třídě IV.
IV. bezpečnostní třída splňující požadavky všech pojišťoven
  • Systémy Yale Smart Home CCTV vám umožňují živý streaming ve vysokém rozlišení, záznam, zálohování a funkce pro přehrávání umožňují sledovat záznam kdykoliv a odkudkoliv na světe prostřednictvím tabletu nebo smartphonu či PC. Díky nočnímu vidění 30m a vodotěsnosti IP65 získáte jasný obraz i za nízkého osvětlení či špatných klimatických podmínek. Rozlišení kamer je od 2Mpx až po 4Mpx s nočním viděním i při 0lux