Vodní 11, 796 01 Prostějov
+420 704 277 477
info@safetylock.cz

O Safety lock – jsme Winkhaus partner

Jsme tady pro vás

Kdykoliv se stavte na naši provozovnu, rádi vám pomůžeme

Obchodník a technik každým coulem s letitými zkušenostmi v oblasti obchodu B2B , B2C, motor firmy s tahem na branku s jasnou vizí…

František Vybíral

Technik, obchod

Pavel má u nás na starosti výrobu klíčů. Ani instalace kamer či alarmů není pro něj žádný problém, vytrvale se učí a stále se vzdělává.

Pavel Foret

Junior prodejce a technik

Technik pro kterého není nic překážka, poradí si v každé situaci a na vše má řešení, spolehlivý pilíř naší firmy s tahem na branku.

Tomáš Srovnal

Technik senior

PROFI ZÁMEČNICTVÍ V PROSTĚJOVĚ

Zkušenosti 10 let
v zámečnictví a zabezpečení – jsme partner společnosti Winkhaus

Specializujeme se na zabezpečení nemovitých objektů, vozidel a také na kompletní elektrotechnické instalace včetně kamerových systému a chytrých domácností.

Dále poskytujeme technický dozor zdvihacích zařízení (výtahů) jak pro jednotlivce, tak pro společenství vlastníků či družstva.

Vznik naší společnosti v aktuální podobě se datuje do roku 2018, majitelé však spolupracují spolu již roky a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti elektrotechnických prvků, zámečnictví, elektrotechnických systému a zdvihacích zařízení – výtahů.

Důsledkem této praxe získala společnost v září roku 2018 přímé obchodní zastoupení splečnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia a následovalo zastoupení něměcké značky WinkHaus ČR. S tímto krokem je spjato rozšíření sortimentu o produkty FAB, YALE a sortiment značky Winkhaus.

V únoru roku 2019 jsme prošli certifikací pro nouzové otevírání zámků a automibilů a spustili jsme nonostop tuto službu v Prostějovském, Přerovském a Olomouckém regionu. Aktuálně pomáme v nouzi lidem od Mohelnice přes Olomouc, Prostějov a Přerov až po Vyškov. Také využíváme našich letitých zkušeností a nabízíme zákazníkům služby technického dozoru při stavbě či rekonstrukci výtahů. Od čtvrtého kvartálu roku 2019 vyrábíme autoklíče všech zanaček včetně kódování imobilizérů a dálkových ovladačů. Výroba důlkových a cylindrických klíčů je pro nás samosřejmostí, vyrábíme i klíče online na www.klicovka.cz .

Start toku 2020 přibrzdila v březnu nečekná pandemie a byli jsme nuceni vlivem státu omezit provoz, ale i v této situaci pomáháme lidem sužbami nouzového otevírání.  Otevření vlastní prodejny co bylo plánováno na březen bylo odloženo až do května, ale nakonec otvíráme prodejnu pro malobchodní prodej v Prostějově na Vodní 11.  Denně řešíme autoklíče pro všechny značky, dokážeme vyřešit úplnou ztrátu klíčů u aut a to i pro prestižní zančky jako je Mercedes či Audi.

V červenci jsme získali ochrannou známku na naše logo společnosti a řadíme se mezi významné partnery WinkHaus v ČR.

František Vybíral, jednatel


KONTAKTUJE NÁS

Jsme autorizovaný prodejní a servisní partner společnosti Winkhaus na území ČR v oblasti mechanických cylindrických vložek.

Jsme koncesovaná společnost s autorizací pro instalace bezpečnostních prvků YALE, FAB, WinkHAus, Paradox, Keyless Defender a další…

NAPIŠTE NÁM, NEBO ZAVOLEJTE