+420 704 277 477
info@safetylock.cz

O Safety Lock CZ

Jsme tady pro vás

Kdykoliv se stavte na naši prodejnu, rádi vám pomůžeme vyřešit Váš problém.

Máme pro Vás skladem více než 800 typů autoklíčů a stovky bezpečnostních cyl. vložek až do rozměru 100 +100 …

PROFI ZÁMEČNICTVÍ V PROSTĚJOVĚ

Zkušenosti 10 let
v zámečnictví a zabezpečení

Specializujeme se na zabezpečení nemovitých objektů, vozidel a také na kompletní výrobu autoklíčům bezpečnostních klíčů, dále instalace kamerových systému a chytrých domácností.

Dále poskytujeme technický dozor zdvihacích zařízení (výtahů) jak pro jednotlivce, tak pro společenství vlastníků či družstva.

Vznik naší společnosti v aktuální podobě se datuje do roku 2018, majitelé však spolupracují spolu již roky a mají mnohaleté zkušenosti v oblasti elektrotechnických prvků, zámečnictví, elektronických systémů a zdvihacích zařízení – výtahů.

Důsledkem této praxe získala naše společnost v září roku 2018 přímé obchodní zastoupení splečnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia a následovalo zastoupení něměcké značky WinkHaus a také rakouské značky EVVA. S tímto krokem je spjato rozšíření sortimentu o produkty FAB, YALE, EVVA, Hobes a sortiment značky Winkhaus.

V únoru roku 2019 jsme prošli certifikací pro nouzové otevírání zámků a automibilů a spustili jsme nonostop tuto službu v Prostějovském, Přerovském a Olomouckém regionu. Aktuálně pomáme v nouzi lidem od Mohelnice přes Olomouc, Prostějov a Přerov až po Vyškov. Také využíváme našich letitých zkušeností a nabízíme zákazníkům služby technického dozoru při stavbě či rekonstrukci výtahů. Od poloviny roku 2019 vyrábíme autoklíče všech zanaček včetně kódování imobilizérů a dálkových ovladačů. Výroba důlkových a cylindrických klíčů je pro nás samosřejmostí, vyrábíme i klíče online na www.klicovka.cz .

Start toku 2020 přibrzdila v březnu nečekná pandemie a byli jsme nuceni vlivem státu omezit provoz, ale i v této situaci pomáháme lidem službami nouzového otevírání zámků na domech či vozidlech.  Otevření vlastní prodejny co bylo plánováno na březen bylo odloženo až do května, ale nakonec otvíráme prodejnu pro malobchodní prodej v Prostějově na Vodní 11.  Denně řešíme výrobu autoklíčů pro všechny značky, dokážeme vyřešit úplnou ztrátu klíčů u aut a to i pro prestižní zančky jako je Mercedes či Audi.

V červenci jsme získali ochrannou známku na naše logo společnosti a řadíme se mezi významné partnery WinkHaus v ČR.

Čtvrtý kvartál roku 2020 je opět ovlivněn druhou vlnou pandemie a s tím je spjato několik zásadních omezení provozu. Přesto i v tomto omezeném provozu vyrábíme autoklíče a řešíme ztráty klíčů od vozu i dveří.

Tato situace přetrvává celý první kvartál roku 2021, jsme omezeně v provozu na prodejně, ale v plném nasazení v terénu, kde pomáháme řešit krizové situace s poruchami zámků a jiné.

V létě roku 2021 konečně žijeme všichni normálně bez zásadních omezení, makáme a věříme že se situace nebude opakovat, ale bohužel konec roku opět musíme provoz přizpůsobit omezením pro COVID-19, to ovšem nic nebrání tomu, aby naše společnost posilovala svoji pozici na trhu a rozšiřovala naše systémy SGHK a SHK ruku v ruce se značkou Winkhaus. Celá tato situace s neplánovanými omezeními a přesto s naším růstem zapříčinila, že jsme se přizpůsobili situaci a spouštíme ONLINE řešení na výrobu všech klíčů Winkhaus – ano, opravdu již nemusíte nikam chodit a z pohodlí domova si objednáte Váš klíč od Vaší bezpečnostní cyl. vložky Winkhaus přes náš eshop www.klicovka.cz

Rok 2022 začínáme opět s omezením provozu, ale zdá se že již vše brzo skončí a budeme se plně věnovat naší práci, ale dalším úderem v ČR je inflace po pandemii COVID-19 řádově 8-10% a i nám se zdražují vstupní materiály… a obratem přichází další rána a to válečný stav na Ukrajině, který startuje raketový růst PHM a navyšuje inflaci na 15-20% a i my jsme již nuceni reagovat na tento stav. 

Druhý kvartál nám právě začíná, pociťujeme stabilizaci trhu, ikdyž PHM a inflace je všude znát… ale stále jsme tu pro Vás, naše produkty naleznete už i na ALZA.CZ a MALL.CZ , naší odměnou za práci je i hodnocení 5.0 na mapy.cz – děkujeme.

Ve třetím a čtvrtém kvartéle jsme se věnovali hlavně autoklíčům a servisům … konec roku 2022 je plně stabilní a jsme v plném nasazení a pracujeme na velkém projektu SGHK s elektronickými klíči.

Začal se psát rok 2023, končně vstup do nového roku už bez pandemie a bez omezení, válečný stav na Ukrajině stále trvá a inflace v ČR je stále znát, PHM se ustálilo a my jsme posunuli opět naši společnost o krok dál.

Začíná druhý kvartál a po delším vyjednávání se stáváme autorizovaným partnerem něměcké společnosti ABUS Pfaffenhain, spouštíme online prodej produktů ABUS včetně online řezání klíčů.

Ve třetím a čtvrtém kvartálu roku 2023 expresně posouváme ABUS vpřed, instalujeme řadu SGHK systémů a montujeme stovky cyl.vložek ABUS. Kvalita je perfektní a spokojenost našich zákazníků také….  končí úspěšný rok 2023, děkujeme za důvěru 🙂 a přejeme všem hlavně zdraví.

První kvartál 2024 je opět v expanzi značek ABUS a Winkhaus, řešíme jak mechanické cyl. vložky, tak elektornické a posouváme naše zákazníky k vyššímu zabezpečení svých nemovitostí. Nadále řešíme výrobu autoklíčů, nouzové otevírání vozidel a všech zámků.

Zdá se že rok 2024 bude bez nějakých omezení a bez zásadní inflace… snad nás opět všechny něco nezaskočí.

Pohotovostní služba je trvale v provozu a kdykoliv se na nás můžete obrátit.


František Vybíral, jednatel

KONTAKTUJE NÁS

Jsme autorizovaný prodejní a servisní partner společnosti ABUS a Winkhaus na území ČR v oblasti mechanických cylindrických vložek.

NAPIŠTE NÁM, NEBO ZAVOLEJTE