Vodní 11, 796 01 Prostějov
+420 704 277 477
info@safetylock.cz

Dezinfekce ozonem

nejúčinnější zbraň proti bakteriím, virům a zápachu

Dezinfekce a čištění ozonem

Dezinfekce ozonem je velmi účinná zbraň proti bakteriím, virům a také proti zápachu. Ozón spolehlivě zlikvidkuje 100% bakterií a virů.

Čištění chemií je poslední dobou nepopulární, a začíná být v mnoha ohledech problémové, stále častěji se tak využívá dezinfekce ozonem, která dokáže spolehlivě zabíjet bakterie, viry, plísně a také alergeny.

REZERVACEChci se zeptat

Proč si nechat vyčistit byt nebo auto ozonem?

Provádíme dezinfekci vozidel, pokojů a kanceláří ozonem. Tato moderní technologie spočívá v generování ozonu v uzavřeném prostoru. Ozon má deodorizační a dezinfekční účinek.

Síla ozonu je dána jeho silnou oxidační kapacitou, která v plynném skupenství nabízí řadu výhod. Ozon čistí vzduch a eliminuje nepříjemné pachy – např. cigaretový zápach a zápach od zvířat. Hlavní je, že se plyn dostane opravdu všude, do všech zákoutí interiéru a materiálů, a tím dezinfikuje libovolné prostory.

ZABÍJÍ 100% VIRŮ A BAKTERIÍ

Tato metoda účinně odstraňuje viry, bakterie, houby, původce zápachu a je několikanásobně účinnější než dezinfekce běžnými chemickými prostředky.

VYČISTÍ KAŽDÝ KOUTEK

Ozon je plyn. Při čištění místnosti nebo automobiu se dostane i do té nejměnší švíry. Nic mu neunikne, vyčistí absolutně vše. Je velmi účinný.

100% EKOLOGICKÁ

Dezinfekce ozónem patří mezi nejúčinnější metody, je 100% přírodní a ekologická. Po dezinfekci nezbývá žádný zbytkový produkt.

CENOVĚ V POHODĚ

Tato dezinfekce interiéru a automobilů je opravdu super. A navíc je cenov dostupná. Rozhodně nevyždíme vaši peněženku.

Zaujalo vás čistění ozonem?

V dnešní době má tato dezinfekce rozhodně smysl. Rádi vám vše předvedeme a vysvětlíme. Cena za
osobní automobil 399 Kč, SUV, dodávky 549 Kč, pokoje, kanceláře a další od 999 Kč ceny jsou v četně 21% DPH – rezervace online níže, platba kartou nebo hotově na místě.

REZERVACE